Lekárne

Služby

V našich lekárňach sa stretnete s odborným poradenstvom, profesionálnym a ochotným personálom lekárne, ktorý Vám sprostredkuje, výdaj liekov na lekársky predpis,
voľnopredajné lieky, zdravotnícke potreby a materiál, zdravotnícke pomôcky, očkovacie látky, magistraliter prípravky, doplnky výživy, kojenecké potreby, liečebnú a exkluzívnu kozmetiku, zdravotnú obuv. Samozrejmosťou je diskrétna zóna pre zvýšenie komfortu pacienta, ako aj kabínky na skúšanie zdravotníckych pomôcok.

Poradenstvo

Naše poradenské portfólio sa snažíme neustále zdokonaľovať a prinášať našim pacientom tie najmodernejšie informácie prostredníctvom priameho poradenstva s naším farmaceutom v našich lekárňach, na špeciálne zriadenej telefonickej informačnej linke, na sociálnych sieťach, na našich webových stránkach i v regionálnej tlači.

Prevádzky

 

Extra

Bonusový systém ADUS je založený na transparentnosti a férovosti voči našim zákazníkom – žiadne zmluvy a zber osobných údajov – okamžitá zľava. Jednoducho požiadate o ADUS Kartu a okamžite získavate zľavy nielen na tovar v lekárňach, na parkoviskách pri Poliklinike ADUS, ale aj na nákup elektroniky v našom maloobchode, či zľavu pri návšteve kaviarní Dudo Café v Poprade a Kežmarku.